Home

Zapraszamy Państwa do naszego studio!


Rzetelnie przygotowana i wykonana studyjna sesja zdjęciowa jest nie tylko doskonałą formą rozrywki, podczas której można uwiecznić emocje, ale również idealną formą pamiątki, czy nawet prezentu. Wykonuje się ją w formie portretu i wtedy tego typu zdjęcia studyjne są zazwyczaj pamiątką dla osoby na nich pozującej, ale czasami stają się prezentem dla najbliższych. Na rocznicę ślubu można wykonać zdjęcia portretowe, można również zdecydować się na profesjonalne ujęcie całej rodziny i sprezentować je na Dzień Babci, czy Dziadka. Zdjęcia rodzinne doskonale nadają się do wstawienia w ramkę i zaprezentowania w centralnym miejscu domu.

Fotografia studyjna jest również bardzo popularna w przypadku osób, które przeżywają w swoim życiu wyjątkowe chwile. Bardzo ciekawą i coraz bardziej modną usługą fotograficzną jest sesja w ciąży. Kobieta już z dobrze widocznym brzuszkiem na takiego typu sesji może nie tylko odsłonić swoje zmienione ciało, ale również w sposób doskonały spędzić czas, odstresować się i przez chwilę nie myśleć o tym, co już wkrótce ją czeka – o porodzie.Zdjęcia ciążowe to również cenna pamiątka dla przyszłej mamy i jej dziecka.

Na profesjonalną sesję zdjęciową warto zabrać również swoją córeczkę czy synka. Dzieci w końcu tak szybko się zmieniają, że to właśnie im warto nie szczędzić „kliszy”. Zdjęcia dziecięce to prawdziwe wyzwanie dla fotografa. Nie każdy maluch lubi pozować. Przedszkolaki mogą się wstydzić, czy zwyczajnie czuć niepewnie w nowej sytuacji. Jednak właśnie tutaj zaczyna się prawdziwe zadanie dla profesjonalisty.

Jedno ujęcie kosztuje 35 zł. W cenie otrzymujesz 3 profesjonalnie obrobione odbitki formatu 10 x 15. Przy zamówieniu większej ilości ujęć oferujemy atrakcyjne rabaty oraz wybór formatu zdjęć :)

Gorąco zapraszamy!